tren

Klipart Hakkında

Anasayfa » Klipart Hakkında
klipart

Klipart, 2004 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. İlk etapta sadece kartela dizimi ve kartela başlıkları üretimi konusunda hizmet veren firmamız 2013 Yılında Zebra-Stor Perde üretimine başlamıştır.

Firmamızın kurucuları ev tekstil sektöründe uzun yıllar görev yapmasından dolayı engin bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bundan dolayı desen koruma hassasiyeti ve çalışma disiplininden taviz vermeden faaliyetine devam etmektedir. 

Firmamıza gelen tüm ürünler sigorta kapsamında olup, 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları bulunmakta ayrıca 24 saat güvenlik merkezi koruması ve denetimindedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden, kartela başlığı üretimi ve her türlü kumaş kartelası hazırlama konusunda 30 kişilik personeli ile 1.000 m2 bir alanda hizmet vermekteyiz. 

En önemli prensiplerimizden birisi olan müşteri memnuniyeti konusunda; müşterilerimizin istemiş olduğu kartela stiline göre minimum fire dikkate alınarak gerekli kumaş hesaplarının yapılıp müşteriye bildirilmesinin ardından, vermiş olduğumuz teslim tarihi konusundaki hassasiyetimizi göz önünde bulundurarak, kaliteli hizmet konusunda her geçen gün daha fazla yol almaya devam etmekteyiz.

Amacımız; Kartela konusunda zaman kaybından, işletme içinde yapılmaya çalışılan karteladan dolayı verilen aşırı fire kumaş ve personel maliyetlerinden sıkıntı çeken firmalarımıza, daha ucuz, kaliteli ve profesyonel hizmet almanın huzurunu yaşatmaktır. 

Perde Modellerimiz
Kartela Modellerimiz
Nasıl Çalışıyoruz?

Bayi olma şartlarını yerine getiren firmalar ürünlerimizin satışını gerçekleştirebilirler. Bayimiz olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.