tren

Stor Perdeler

Anasayfa » Stor Perdeler
stor perdeler

Stor perdeler, kullanıldığı her mekana uyum sağlayan sade görünüşlü bir sistemdir. Stor perdeler bir çok farklı kumaş seçeneğine sahiptir. Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici, filtre edici, gölgeleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri de mevcuttur. 

Stor perdelerin uygulamaları tavana, duvara ya da doğrama üzerine yapılabilir. Hareketli veya eğimli camlarda kenar kılavuz sistemle montajı yapılabilir. Stor perdelerin temizliği silinerek yapılabilir. Kumaşların yıkanma özelliği yoktur.

Stor perdeler, blackout (karartma) stor perdeler ve screen stor perdeler olarak da ikiye ayrılmaktadır.

Stor Perdeler Nerelerde Kullanılmaktadır ?

Modern bir görünüme sahip olduğu için oturma odanızda, salonunuzda, yatak odanızda, mutfağınızda, balkonunuzda, ofisinizde kullanabileceğiniz bir perde modelidir.

Stor Perdelerin Görselleri
Blackout Stor Perdelerin Özellikleri

Blackout ( Karartma ) Stor Perdeler, %100 ışık geçirmez özelliğine sahip perde modelidir. Çok ışık alan mekanlarınıza, ışık girmesini blackout(karartma) stor perdeler ile engelleyebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Blackout Stor Perdelerin Görselleri
Screen Stor Perdelerin Özellikleri

Screen stor perdeler, bol ışık almasını istediğiniz mekanlar için ideal perde modelidir. Her zaman ışığın yoğun olduğu taraf gözükmektedir. Ofisinizde ya da evinizde gündüz perde kapalıyken de hem içeri ışık girmesini sağlarsınız hem de dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz. Screen stor perdeler gün ışığı olmadığında karanlıkta içeriyi göstermektedir.

Screen Stor Perdelerin Görselleri
Diğer Perde Modellerimiz
Yeni fikirler için lütfen tıklayınız.